Chwilówki online i pożyczki przez internet bez BIK

Zaplo – pożyczki online – opinie

Dzień dobry, mów mi Zaplo

Zaplo jest firmą pożyczkową wchodząca w skład grupy „4finance Group” będącej właścicielem kilkunastu firm pożyczkowych na świecie. Między innymi w takich krajach jak Hiszpania, Szwecja, Dania czy Finlandia (ogółem 17 krajów). Firmy te w ciągu ostatnich kilku lat udzieliły łącznie ponad 11 milionów pożyczek.

Niech mi ktoś powie jak to się robi

Jak wziąć pożyczkę poprzez stronę Zaplo.pl? Krótko mówiąc: łatwo i szybko. Wystarczą trzy kroki. Od czego zacząć? Cóż, na wstępie należy określić ile pieniędzy chcemy pożyczyć oraz wysokość miesięcznej raty, w których zobligujemy się spłacić pożyczkę. Wszystko to wykonujemy przy pomocy suwaków (lub wpisując ręcznie). Gdy już dokonaliśmy wyboru, przy pomocy przycisku „Chcę pożyczkę” przechodzimy do kroku numer dwa, czyli wypisanie wniosku. Wniosek połączony z rejestracją (potrzebny będzie jedynie dowód osobisty). Podajemy swoje podstawowe dane jak imię, nazwisko, pesel potrzebne do uzyskania decyzji kredytowej, która stanowi krok trzeci i zarazem ostatni. O decyzji pozytywnej (lub nie) wnioskodawca zostaje poinformowany w najkrótszym możliwym czasie. Gdy już wszystko zaakceptujemy, możemy cieszyć się pieniędzmi na swoim koncie nawet już po 15 minutach od decyzji.

Przepraszam, czy ja też bym mógł / mogła?

Także już przedstawiam, kto może ubiegać się o pożyczkę w Zaplo.pl. Istnieje kilka warunków, które należy spełnić:
– być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej,
– wiek pomiędzy 21, a 75lat,
– stałe miejsce zamieszkania znajdujące się na terenie Polski,
– być zdolnym do spłaty zaciągniętej pożyczki,
– nie widniejesz w jakimkolwiek rejestrze dłużników,
– uzyskanie pozytywnej oceny podczas sprawdzenia zdolności kredytowej,
– posiadać konto bankowe,
– posiadać aktywny profil klienta na Zaplo.pl.

Ile, na ile, za ile

Kilka słó odnośnie pożyczki. Pożyczka gotówkowa od 1000zł do 15000zł jest możliwa bez zaświadczeń o zarobkach oraz bez zabezpieczenia (niewymagany jest zastaw lub poręczenie). Okres kredytowania od 3 do nawet 36 miesięcy (3 lata). Pamiętajmy jednak, że czym dłuższy okres kredytowania tym większe są odsetki. Co ważne, w ciągu tych trzech lat mogą wystąpić inne nieoczekiwane wydatki, więc w firmie Zaplo jest możliwość przesunięcia terminu spłaty o miesiąc. Teraz koszty. Pożyczka posiada zmienną stopę oprocentowania na poziome 10%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 78,6%. Na stronie zawsze można znaleźć aktualny reprezentatywny przykład dla pożyczki.

Zastrzyk bynajmniej nie w rozumieniu medycznym, a raczej zastrzyk gotówki. Każdy niby pracuje, a tych pieniędzy jakoś nie przybywa. Przynajmniej nie w takim tempie jak by się chciało. Dodatkowo wiadomym jest, że różne są zdarzenia losowe, na które nie zawsze nas stać. Ilu jest ludzi, którzy z miejsca mogą wybrać pieniądze z konta i jechać po nową pralkę, lodówkę, na pogrzeb za granicę? A co jeśli trafi się ciężki miesiąc? Wesele, komunia i jeszcze okrąglutkie pięćdziesiąte urodziny. Bywają sytuacje, gdy tych pieniędzy potrzebuje się troszkę więcej.

 

Dodaj komentarz